lilalola69

Dobrý den, co dělat proti únavě?

Začlo to po změně času. Každý den chodim spát asi ve 21:00 a vstávám v 6:15. Mám ale pocit že vždy když se ráno probudim jsem čím dál víc unavená. Přes den se mi pořád zavíraj oči a chce se mi spát. Nevíte čím to může být a co s tím? Přes den nemám čas dospávt. Děkuji

Odpovědi
Funna

to znám…je to změnou času, máš narušené biologické rytmy a vnitřní hodiny se ti ještě nenastavily na tuhle změnu…chce to jen čas a poddá se to…