Avatar uživatele
Sportovec66

Co mám dělat, když mám strach ze psů? Jsem na návštěvě, uklízím, ale majitel psa nedbá, aby ho odvedl, než uklidím.

Může mě kousnout nemá náhubek a co pak??


Dobrý den Co dělat.Mám strach ze psů, jsem na návštěvě,uklizím v domě a majitel psa nedbá,aby psa odvedl než to uklidim

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Zajímavá 0 před 1808 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Musíš se domluvit s majitelem nebo předčasně ukončit návštěvu a jít domů.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Pokud se chceš zbavit natrvalo strachu ze psů, pořiď si pejska. Uvidíš, že psi nejsou jenom nevypočitatelné krvelačné bestie, ale úžasní kamarádi. Jsou i výjimky, ale většinou za jejich agresivitu může zase jenom člověk v pozadí. Cesta ke přátelství s pejskem vede přes žaludek a vlídnost. Já jsem měl doposud ve svém životě tři. Každý byl jiný, ale všechny jsem měl rád. Po smrti posledního jsem si už žádného nepořídil, abych nemusel znovu prožívat konec jeho života, což je velmi stresující.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Pokud ti majitel psa znemožňuje pohodovou návštěvu, přestaň ho navštěvovat. Taky nechodím tam, kde se necítím dobře.

Ty na návštěvě uklízíš? Divná návštěva…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Jak přesně majitel nedbá?
Řekl jsi mu o svých obavách a aby ho dvedl? Co on na to?
A co to je za psa?
Jak na tebe pes reaguje?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek