fickle

Dobrý den,co dělat když při pohybu na stránce kurzorovými šipkami se mi nepohybují plynule, ale skočí hned dolů.

Dobrý den, dcera mi asi něco pomačkala na notebooku, a od té doby když se chci na stránce pohybovat pomocí kurzorových šipek nahoru a dolů, neposunují se mi plynule, ale skočí hned na konec nebo začátek. Jak to napravit? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Zmáčkni si klávesu ScrollLock (Scroll), na notesu bývá dostupná s klávesou Fn.