HoodsCZ

Když chci vsadit ve sportce, mám tedy jenom zakroužkovat 6 čísel a poslat to tam?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemusíš křížkovat, stačí výrazná tečka a prostřednictvím terminálu Sazka podáš sázenku. Jinak se podívej na Sazka.cz na pravidla.

Další odpovědi
Lamalam

Nekroužkuje se, ale kžížkuje a nic se nikam neposílá.

Kelt

Tiket dostaneš zadarmo a na druhé straně je uvedený návod. když to vyplníš špatně, tak ti to přístroj nevezme. Ale můžeš také zvolit náhodný typ, kdy to za tebe vyplní přístroj. A zaplatíš jen vklad. Musíš mít ale 18 let.