Marsela83540

Chtěla jsem vyčistit pračku, jak je to úplně dole vpravo, ale nešlo mi to rozšroubovat a rozbila jsem závit. Co teď?

Dobrý den

Odpovědi
jáára

Gratuluju.
Náhradní díly existují.

Nassin

Závit si nerozbila, jen si ho vysunula z košíku filtru. Ten můžeš špičatými kleštěmi vyjmout, ale jde to ztěžka, protože je ucpaný. Po vyjmutí košíku opět narazíš na něj závit a po vyčištění prostoru, kde budou různé předměty, filtr znovu zašroubuješ. Pozor! Při manipulaci ti může pod pračku vytéct voda. Tuto práci svěř někomu jinému.

Zdroj: Vlastní praxe.

Dochy

Z popisu nedokážu pochopit co se přesně stalo.

Pokud je opravdu něco rozbitého tak buď zavolat opraváře, nebo pokud jsi dostatečně schopná, nebo máš někoho takového po ruce, najdi a kup náhradní díl a vyměň. Bacha, pračka je dost těžká, aby to neskončilo dalším zbytečným zraněním.

Dobrou zkušenost s díly mám s https://www.e­lektrahk.cz/

Ale ani nevím co máš za pračku, některé značky mají své prodejny náhradních dílů, což by mohlo být pro Tebe lepší. Já sháněl pro BEKO.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.