Marcela H

Můžu se nechat tetovat, když beru na ředění krve anopyrin a na srdce vasokardin?

Nebude to mít špatný vlaiv na vše.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Původní
Dobrý den chtěla sem se zeptat beru lék na ředění krve anopiryn a vacokardin na srdce.Muzu se nechat tetovat? děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Nedala bych na rady laiků z netu. Nikdo nezná váš zdravotní stav, takže lepší je konzultace s lékařem.

„Záleží na technice tetování. Pokud může dojít k drobnému krvácení, tak při užívání Anopyrinu se bude obtížně zastavovat.“

Anopyrin a tetování – r aguje Dr .M. Bohoněk

http://www.tran­sfuze-uvn.cz/guestbo­ok/?offset=150