Janulka395

Potřebovala bych přibrat nějaký to kilo navíc, zkoušela jsem už hodně věcí, a nic nepomohlo. Poradí mi někdo prosím?

Zdravím

Nejlepší odpověď
cochee

No měla ses zeptat rovnou, máš tam napsáno: „Položte novou otázku“. A ty v té větě namísto otázky jsi nám jen něco oznámila.

Další odpovědi
zbyndo

Kúp si pangamin, je to veľa b-vitamínov, a papaj potom kalorické jedlá, bude Ti chutiť, ale nie len mastné, môžeš, keď Ti to dovolia financie, piť kokteily, ktoré si dávajú kulturisti, keď majú fázu naberanie hmoty, (vait-ap), veľa žien, ktoré chcú zhodiť, by Ti zavidelo, tak veľa šťastia v priberaní, aj to je niekedy problem

da ny

Vitamíny B či Pangamin je dobrá rada. Užívat před jídlem (po jídle, aby člověk
nepřibíral). Pokud příčinou není nemoc a jste zdravá, mělo by se Vám podařit
přibrat. Známá (s celiakií) měla od fitness trenéra vypracovaný zdravý jídelníček.
Přibrala 10 kg.
Nevím, co jste zkoušela, bez úspěchu. Důležité je přidat na celkové energetické
hodnotě/kalori­ích/kJ, ve stravě. Navýšit o 20 – 30%.
„Abyste přibrali 0,5 kg týdně, musíte přidat zhruba 2 000 až 3 000 kJ nad rámec
běžného kalorického příjmu.“ Ve zdroji jsou další užitečné rady:
https://www.bez­hladoveni.cz/jak-pribrat-na-vaze/

Tomáš1234

Cukr. To je ten klíč :)

Vypij každý den 2L CocaColu a uvidíš, jak ti poletí kila nahoru.

KlarissaK

Nevím, co všechno jsi zkoušela, ale základní tip je určitě posilovat (žádné kardio, jen silový tréning) a jíst dost proteinů. Hodně mastná jídla nebo potraviny s vysokým obsahem tuků (oříšky a avokádo) ti určitě pomůžou jednoduše navýšit kalorický příjem (protože mají dvojnásob kalorií než cukry a bílkoviny), což je k přibrání nezbytné. Ale jestli už jsi tohle zkoušela a pořád se ti nedaří přibrat, mohl by to být nějaký zdravotní problém (štítná žláza, cukrovka nebo tak… v tom už se moc nevyznám) a bylo by asi lepší zeptat se doktora.

Ještě bych podotkla že cpát se fast foodem a podobnými shity by ti asi pomohlo přibrat jednoduše ale myslím že pomalu nabrat svalovou hmotu je o dost lepší než rychle nabrat spoustu tuku. Ale asi záleží jaké jsou tvoje priority :D