Vivi83

Existuje stříkačka k domácímu oplodnění?

Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda je nejaka stříkačka k domácímu oplodnění. Dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
dudu

U zvířat tuto činnost provádí inseminátor, lidově nazývaný rukomrd. Zda-li tito hoši berou fušky u lidí mi není známo.

Další odpovědi
hapiky

Pokud mluvíš o lidech, tak je to přece lepší v nemocnici u specialistů, ne?
Jistě asi víš, že sperma volně dlouho nevydrží.
Také ukrást někomu semeno, z toho může být problém.

nyjono

Na oplodnění není potřeba žádná speciální stříkačka.
Oplodnit lze čímkoli, co zajistí přenos.

aliendrone

Ano, obstojně spolehlivě funguje už miliony let – říká se tomu „chlap“. Bez něj jsou ti jiné stříkačky celkem k ničemu. ;) :D :D

Jinak se ztotožňuji s hapiky, proč kováříčkovat, když existují kováři? :)

Dochy

Má ji každej chlap.

Mc Merkurion

… jak píše nyjono a Radim Uzel >>>čímkoli: https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/189601-radim-uzel-svobodne-zeny-a-lesbicky-nemaji-v-cesku-na-umele-oplodneni-narok.html … https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=st%C5%99%C3%AD­ka%C4%8Dka+k+dom%C3%A1c%­C3%ADmu+oplod­n%C4%9Bn%C3%AD&oq=st%C5%­99%C3%ADka%C4%8Dka+k­+dom%C3%A1c%C3%AD­mu+oplodn%C4%9Bn%C3%­AD&aqs=chrome­..69i57j69i61­&sourceid=chro­me&ie=UTF-8

autacek

Souhlas s tím co píše Merkurion.

Jinak špatná u toho nemusí být ani Helmutova stříkačka. https://youtu­.be/cXDa9ljknpc

dubraro

Běžná jednorázová injekční stříkačka, samozřejmě bez jehly, zavedená co nejhlouběji do pochvy, je k tomuto účelu zcela vyhovující.
Otázkou spíše je, kde a jak získat potřebný inseminační materiál. Spermatem, získaným od muže k tomuto účelu proti jeho vůli, se sice můžete oplodnit, otěhotnět i porodit a vysoudit alimenty. Místo partnera a otce dítěte však získáte nepřítele na celý život.

Hungalabunga

Jde ti určitě o silný střik, stačí stříkačka 2ml.

replicator

Ano a pokud to někdo neví, oplodnit lze i píchnutím jehly do oblasti podbřicha…