Dobrý den chtěla jsem se zeptat, jak se při vypořádání SJM postupuje když jsme v manželství pořídili auto na leasing?

Auto je majetkem leasingové společnosti, jak se postupuje v tomhle případě? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Castka , ktera uz je splacena , tak vydelit dvema . Ten , kdo si necha auto , musi zaplatit tu polovinu , ktera uz je splacena svemu protejsku a splacet dal sam.
A je uz ve smlouve napsano , koho auto bude po splaceni leas. ? -iv-