AJUNKA

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat , mám řadu let jedno koleno oteklé a v druhém koleni mě při chůzi loupe.

Může mi někdo prosím říct asi o jaké onemocnění se jedná a jaké vyšetření by mělo následovat ? Ortoped mi dal do oteklého kolena bez jediného slova 4 injekce a tím to skončilo.Žádné vyšetření, žádná kontrola, nic. Levé koleno mažu mastmi, ale silně zrudlo a bylo velmi zapálené. Co doporučujete prosím ?Nejsem seniorka. Děkuji nashledanou.

Nejlepší odpověď
anonym

bolest a otoky kolen můžou mít několik důvodů,bud přílišná námaha,špatná obuv,revma,me­niskus,takto vám jen těžko někdo poradí,nejlepší bude zajít si za ortopedem,ten zjistí důvod a určí léčbu vašich obtíží
http://diskuse­.doktorka.cz/o­tekle-koleno-bez-urazu/

Další odpovědi
Arni

Tak změňte lékaře. Na to máte právo. A dlouho bych neváhal. Takové ty domácí léčby bych nedoporučoval, dokud nevíte o co konkrétně jde.