ImPanda

Co dělat když má morče po těle krvavou vyrážku?

Dobrý den chtěla bych se zeptet mám morče a má po těle krvavou vyrážku
Doplňuji:
a chtěla bych vědět jestli s tím někdo nemá zkušenost

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně navštiv veterináře!!!
Pochopitelně i s morčetem…
😉
Může se jednat např. o svrab (kožní parazit) – ale na netu to nezjistíš a už vůbec nevyřešíš…
Každopádně – do doby vyšetření morčete dodržuj zvýšenou hygienu (případně použij latexové rukavice) – ať parazita také ´nechytneš´ (sice se v lidské kůže nemnoží, ale jednak by ses mohla stát přenašečem a jednak je to, přecejen, nepříjemné…

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Navštiv veterináře nebo zverimex.

anonym

S „krvavou vyrážkou“ rozhodně nechoď do Zverimexu (Nazdar Bazar), tam ti morče prodavačka nevyléčí!
Skutečně by bylo vhodné vzít morče k veterináři, vyrážka může mít různé příčiny.