Dobrý den – chtěla bych se zeptat zda se můžu odvolat

4.2.2010 jsem upadla na chodníku před domem a zlomila jsem si ruku v zápěstí, když jsem podala žádost o odškodnění na magistrát bylo mi jejich pojišťovnou odpovězeno, že bohužel nemám nárok, jelikož jsem měla přizpůsobit mojí chůzi stavu chodníku, ale já opravdu netančila, šla jsem do zaměstnání. Děkuji Jana V.

Odpovědi
atriplex

Odvolat se můžete pouze v případě, že rozhodnutí magistrátu obsahuje poučení o opravném prostředku (odvolání), pokud tam ta možnost je, tak se odvolejte. Pokud tam poučení o odvolání není, tak vám nezbývá, než podat žalobu u místně příšného soudu na magistrát.

Jambalaya

Doporučuji se nikam neodvolávat a obrátit se na advokátní kancelář, která se specializuje na náhrady škody.