Nikca97

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, mám bermudy khaki barvy a nevím, jakou barvu trička a doplňků si k nim mám obléci?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vezměte si příklad z přírody,zelená je základem a na ní jsou květy různých barev.Z toho vyplývá že si můžete vybrat co chcete.

Další odpovědi
hanulka11

To je dost dobrá ,neutrální barva… dobře vypadá růžová, černá, bílá, odstíny do hněda , ale volila bych veselé barvy , tato barva vás nesvazuje k žádné tlumené kombinaci. Buďte odvážná a úspěch je zaručen

pokazdejinak

bílou nic nezkazíte, dobře se dá kombinovat s teplými barvami – oranžová, hnědá jsou super, s růžovou opatrně, záleží na odstínu – možná doplnit zelenou – móda je hra, tak si zkuste pohrát, hodně zdaru

Salvaje

Já bych volila oranžovou, žlutou, červenou, hnědou… Do zelené bych se moc nepouštěla, s tou khaki by to nemuselo ladit. Ale když zvolíte správný odstín…