cmyRGB

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy při přerušení VŠ studia ztrácím status studenta?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat , zda v případě, že jsem v červnu dělala státnice na bc. avšak neúspěšně a budu je opakovat v lednu ale škola mi nyní přerušila studium a vzala mi tím status studenta. Tak zda si musím platit sociální pojištění nebo jít na prac. úřad či nikoli pokud hned v sprnu jsem přihlášena na další bc studium, jedná se tedy de facto pouze o červenec… Děkuji

Odpovědi
hawranek

Statut student by se ti měl zrušit v září. I po úspěšných státnicích bys byla do nového školního roku pořád „student“…pokud jsi na další bakalářské (denní) studium již přijata, tak statut studenta neztratíš ani v září. Ale jen u denního studia, u kombinovaného nebo dálkového to neplatí.