borůvka_N

Kde mi udělají piercing (septum)? Je mi 14, ale přišla bych se souhlasem rodičů (budou samozřejmě můj doprovod).

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte kde mi udělají piercing (septum). Je mi 14, ale přišla bych se souhlasem rodičů (budou samozřejmě můj doprovod).

Odpovědi
rrihamirek1

Se souhlasem asi v kazdem studiu. Pozor na dodrzovani hygieny ze strany studia. Do vyhledavace dle mista bydliste uved piercing a je to.

Z osobni stranky bych ti radil si takovou vec nechat velice projit hlavou, avsak pokud s tim rodice souhlasi a mas jejich podporu, coz se divim, co naplat. 😁

nyjono

V tetovacím salonu.