Angela_28

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jaké konkrétní údaje jsou potřeba pro podání žádosti o milost prezidenta? Děkuji..

Nejlepší odpověď
anonym

Jak tak pozoruji,tak ke kladnému vyřízení milosti by stačilo Tykání si s Livii či Vaškem a tučná obálka!

Jinak vkládám vzor: vzor žádosti o milost
Kancelář prezidenta republiky
prof. Ing. Václav Klaus, CSc.
prezident republiky
Pražský hrad
119 08 Praha 1

Jana Nováková
Velešínova 17
Valašské Meziříčí
123 45

Vážený pane prezidente,
můj manžel ......... byl dne ............. odsouzen soudem v .............. na nepodmíněný trest .............. a to za trestný čin .........

Ke skutečenostem bych chtěla dotadat následující:
.............­.............­.............­.............­.............­.............­......
(zde napište důvody, proč žádáte o osvobození a polehčující okolnosti případu)

Z výše uvedených důvodů Vás prosím o milost prezidenta republiky.

S poděkováním a pozdravem

Další odpovědi
anonym

Pojmenování trestního činu, za který byl trest vyměřen, identifikační data odsouzené osoby, číslo jednací soudního spisu, nejlépe adresa trestnice, kde je trest odpykáván, důvod žádosti o milost. Datum a místo podání žádosti a podpis žadatele.

zzzzz

Těch obálek to chce víc, přeci jenom je tam těch vlivných lidí dost, tak aby, se nám chudáčci o jednu obálku neporvali.