Dobrý den, chtěla bych se zeptat čím mám odstraním smůlu ze smrkových latí, které chci natírat. děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

dřevo není dostatečně" vyplakané" bude propouštět smůlu i když je natřeš
vím to z vlastní zkušenosti

pokud je smůla již stará jedině je obrousit bruskou nebo smirkem a smůlu nadobro odstranit

Další odpovědi
rtepp

Smůla se musí vyškrábnout a potom zatmelit, zabrousit a natřít. Tmely se prodávají podle typu dřeva – smrkový , borový..... atd.

tom004

Snazší,je vyměnit lať.Pryskyřice,tam bude trvale.

Marie Nová

Mám ditě a tohle je každodenní rutina, a jako máma sem musela koupit x prostředků, ale tento zatím funguje nejlépe. Doporučují k tomu používat prostředek s Wansou. Nikdy sem to nezkoušela bez toho. Tady sem našla odkaz na to:
https://tomil­.cz/odstranovac-skvrn-tecchi