alena2500

dobrý den, chtěla bych se zeptat brala sem drogy (pernik) měkká droga v těhotenství do 3. měsíce

chtěla sem se zeptat jetli se to nák nedotklo plodu brala sem drogy do 3, mesíce těhoteství chci se zetat jetli se to nedotklo moc plodu děkuju za odpověd.

Nejlepší odpověď
anonym

Zmlátit tě je málo!

Další odpovědi
Džanička

Tohle nebudu komentovat, protože na to fakt nemám slov.. Akorát je mi líto toho miminka až se narodí, jestli to ovšem ve zdraví přežije.. Ty se ptáš na to jestli se to nějak dotklo toho plodu????????? Vždyť víš co droga dokáže udělat s tebou, tak si domysli co to může udělat s tak malým plodem. Asi nic příjemnýho to nebude.. Jen se divím že jsi to dotáhla až do 3 měsíce.. Některé zdravé ženy nemají to štěstí aby měli dítě, a moc by si ho přály a ty co je mít mohou jako třeba ty tak si to vlastně ani nezaslouží..

ten který je

Pervitin není měkká droga.Modlete se aby dítě bylo zdravé,je možné že bude poznamenáno.

hanny 2

Do 3.měsíce ovlivňují vývoj plodu vlivy genetické,funkce placenty a přívod živin do mateřského organismu.Takže projde zásadním vývojem a byl by opravdu zázrak,kdyby se ho to nedotklo!Jak moc,to časem poznáš.Zasloužila bys.......

BEAES

V tomhle ti tady nikdo asi neporadí, zkus se svěřit svému gynekologovi.

SajmonModer

Modli se, ať je dítě zdravé a pak si začni vážit života, víš kolik je na světě nemocí a ty děláš tohle! Zamysli se nad sebou!

venkovan

Hlavně, že jsi si užívala. Nicméně stává se, že se narkomance narodí i zdravé dítě. Tak věř, že vše dobře dopadne a dítě ve svém životě nebude tak lehkomyslné jako jeho matinka.
Už jsi si spočítala co jsi si všechno za ten ůperníčeků mohla koupit, kolik zajímavých míst a akcí jsi si mohla prožít kdyby jsi ty peníza dala jinam než do „perníku“?

poa.li

Hlavně nezoufej předčasně. Je pravděpodobné, že dítě nijak zásadně poškozené nebude. Vliv to na něj ale mělo každopádně. Stejně jako na Tebe, nebo vlastně více.. Držím palce…

BandiOl

Každý jsme udělali v životě chyby. Někdo si je přizná jiný ne. V každém případě to řekni svému gynekologovi. Ovlivňuje nás všechno kolem – vzduch, jídlo, nálada. Nemusí být nejhůř. Ale už to prosím nedělejte.
Držím palce.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/

slevin

zase bude na svete o jednoho fetacka vice.

alena2500

vím.. nevěděla sem že sem těhotná zistila sem to až po 3 měsíci hnedka sem samazdřejmě stím přestala! :(

anonym

Ale to nemění můj názor.Proč si vy,mladí a možná i starší ničíte zdraví a tím i život ? Pro pár poblouzněných chvilek?