Marci 40

Jak je to s rozdělením majetku u rozvodu. V podstatě mě zajímá, jak se vypočítá cena nemovitostí?

Dobrý den, chtěla bych se prosím vás zeptat,jak je to s rozdělením majetku u rozvodu. V podstatě mě zajímá jak se

Vypočítá cena nemovitosti? Je to cena tržní nebo soudním odhadem? Manžel mě vyhrožuje, že mě dá cenu odhadní,v tom případě, bych asi na svůj byt finančně nedosáhla.Mame spolu 14-lete dvojčata.Cena nemovitosti je 3000000kc.
Děkuji

.....

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
ivzez

Na rozdělení majetku po rozvodu budete mít tři roky. Jsou dvě možnosti:
Buď se s (bývalým) manželem nějak dohodnete (pak to bude tak, jak se
dohodnete), nebo na návrh jedno v Vás rozhodne soud.

Pokud se dohodnete, nemusí být odhad potřebný.