Dobrý den, chtěla bych provozovat kreativní dílnu pro děti předškolního a školního věku. Musím mít pedagogické vzdělání?

Nejlepší odpověď
Deli

Lze si udělat kurz – tzv. Pedagogické minimum.
Co konkrétně musíte či nemusíte mít a splňovat zjistíte na živnostenském úřadu a Krajské hygienické stanici – začněte projektem prostor od projektanta… Pak schválení Hasičů, KHS, Policie… Dál Vás už navedou sami úředníci, co ještě budou chtít. Pevné nervy a hodně sil!

Další odpovědi
WeeBear

Je to jen můj názor, ale myslím si, že bohatě postačí rekvalifikační kurz, spíše ohledně hospodaření s financemi dílny.