hrebule

Dobrý den, chtěla bych prodloužit rodičovskou dovolenou. v říjnu 2012 mi končí 3 letá a chtěla bych zůstat do 4 let dítě

Dobrý den, chtěla bych prodloužit rodičovskou dovolenou. v říjnu 2012 mi končí 3 letá a chtěla bych zůstat do 4 let dítěte. zamšstnavatel mi po 3 letech nabízí pracovní místo, ale já bych chtěla být ještě rok doma. kde najdu vzor žádosti nebo jak v tomto případě postupovat. děkuji

Odpovědi
anonym

přečtěte si ► http://www.prav­nik.cz/forum/to­pic/5610/prodlou­zeni-rodicovske-dovolene.html