mutantice

Dobry den chtela bych poradit co mam delat jelikoz sem zadluzena a nemam jak exekuce splacet sem na MD

Dobry den chtela bych poradit co mam delat jelikoz sem zadluzena a nemam jak exekuce splacet sem na MD s 6ti mesicnima dvojcatama a mam 5ti leteho syna…pritel se kterym mame dvojcata vydela akorat na najem a ja mam materskou 6111,– kc chtela sem se vas zeptat co mam delat pro to abych se nejakym spusobem zbavila veskerych exekuci co mam na krku..Sem schopna splacet 2000,– az 3000,– kcBejvalej se kterym mam toho 5ti leteho syna alimenty neplati mam to i dany soudne aj prez policii ceske republiky…Timto vas zadam o radu jak a co mam pro to udelat dekuji Souckova Veronika (PARDUBICE)

Nejlepší odpověď
Hlada

Do odkazu jsem dal stránky, na kterých jsou popsána základní pravidla. Komunikace s věřiteli, prodej majetku, uskromnění se a dodal bych, zvýšení příjmů.
Konkrétní rady jsou mimo rámec tohoto fóra. Pokuste se najít finančního poradce, který posoudí jak dluhy vznikly, co lze za kolik prodat a který by vám pomohl s domácím rozpočtem.
Dejte si pozor na nabídky oddlužovacích firem. Jde jim především o získání poplatku za návrh. Podmínky insolvenšního zákona jsou přísné, naděje na oddlužení tímto způsobem je na štěstí pro věřitele minimální.

Zdroj: http://www.od­dluzeni.estran­ky.cz/

Další odpovědi
terry

Poraď se, jaké možnosti máš pro vyhlášení osobního bankrotu.

http://www.pe­nize.cz/osobni-bankrot/42794-osobni-bankrot-jak-se-vyvarovat-nejcastejsich-chyb