zuzule33

Dobrý den chtěla bych poprosit nemate někdo zkušenost jak napsat Odstoupení od smlouvy o zapujcce? Děkuji

Jak napsat Odstoupení od smlouvy o zapujcce

Nejlepší odpověď
gecco

1. definovat strany smlouvy

  1. s kým jsi smlouvu uzavřela (jméno, IČO, kontaktní osoba, adresa…)
  2. tebe (jméno, IČO, adresa…)

2. „Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy“ – definovat smlouvu (číslo, datum uzavření, předmět) – „ke dni …“.
3. datum, podpis
4. ideální je osobní doručení, kdy si necháš na kopii potvrdit převzetí, pokud to nelze, pošli odstoupení doporučeně s doručenkou
___
Ale zkontroluj si, zda podle podmínek smlouvy (a případných Všeobecných podmínek) máš na odstoupení nárok – a v jakých případech.

Další odpovědi
McArthur

Pokud se jedná o smlouvu z roku 2014, potom je na dTESTu úvodní článek a možnost si stáhnout vzorový dopis. Odkaz: https://www.dtes­t.cz/clanek-3376/odstoupeni-od-smlouvy-o-spotrebitelskem-uveru

A stačí zalistovat a je tam i totéž pro smlouvy uzavřené do 31.12.2013.