vanisek

Dobrý den, chtěla bych jít do mateřské školy jako učitelka, jakou školu potřebuji mít. Mohu jí studovat dálkově?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkazy, již několikrát se toto téma objevilo.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=u%C4%8Di­telstv%C3%AD%20­%20mate%C5%99sk%C­3%A9%20%C5%A1ko­ly

Další odpovědi
Ella

musíte mít vysokou školu, učitelství pro mateřské školy, kamarádka to studuje na PedF UK a říkají tomu mateřinky. Docela náročné přímací zkoušky z kreslení, zpěvu, hry na hudební nástroj, tělesné zdatnosti – plavání, běh apod.
A ano, pro studijní rok 2012/2013 je otevřeno i kombinované, tj. dálkové, studium…