Avatar uživatele
Scorpions25

Poradíte, jak zlikvidovat nepojízdné auto, které není na mě přepsané? Pomohla by kupní smlouva?

Chtěl jsem se zeptat mám nepojizdne auto a chtěl bych ho dát na likvidaci ale nemám ho prepsane na sebe. Tak jsem se chtěl zeptat zdali by to šlo na základě kupní smlouvy.
--

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den chtěl jsem se zeptat mám nepojizdne auto a chtěl bych ho dát na likvidaci ale nemám ho prepsane na sebe.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cukrar

Na základě kupní smlouvy nic nezařídíte.
Pořídíte si ověřenou plnou moc od osoby zapsané v registru, vozidlo předáte na ekologickou likvidaci a pak vyřadít z provozu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Schluker

No, na zaklde kupni smlouvy auto prehlasit na sebe a pak az zlikvidovat. Jinak to legalne nepujde. Anebo nechat toho, na koho je vuz registrovany, aby si to vyresil sam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Jednodušší je dát auto k likvidaci prostřednictvím majitele, tak jak je registrováno a vedeno v rejstříku vozidel. Případně tak možná lze i pomocí plné moci od majitele, ale radši bych se informoval na registru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek