Sajmon Sajmo

Jaký je potřeba řidičský průkaz na motocykl TMEC Betka, rok výroby 2005?

--
Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jaký je potřeba řidičský průkaz na motocykl Tmec Betka rok výroby 2005?

Odpovědi
Drap

Stačí mít věk 15 let a udělat si autoškolu na skupinu AM

Kepler

Pravdu mohou mít Drap i kapitán. Existuje totiž i verze s omezovačem s max. rychlostí 45 km/h, tedy i pro skupinu AM.
http://www.mo­to.cz/1moto/mo­pedy-a-male-motocykly-do-50-ccm/8-maly-motocykl-jawa-betka-50-12v-lita-kola-elektricky-starter.html