davidd05

dobrý den chtel jsem se zeptat jaky je postup kdyz prodam auto ktere je na me odhlaseno nekomu dalsimou

Odpovědi
Funna

musíte na evidenční kontrolu tj. na provozovnu STK, pak odhlásit auto z registru vozidel, zrušit povinné ručení atd…ale všechno je tady…
http://auto.id­nes.cz/kuchar­ka-pro-prevod-ojetiny-d1m-/auto_ojetiny­.aspx?c=A081124­_190215_auto_o­jetiny_fdv

cukrar

odpověď Funy je na něco jiného..
Vy uděláte jen smlouvu mezi Vámi a kupcem, a to je vše.
Kopii si řádně uschováte.
Nic jiného dělat stejně nemůžete, páč by to bylo zbytečné vyhazování peněz…

martin.simec

Přesně jak říká Cukrar. Jen si pohlídejte zda řádně platí povinné ručení, aby vám pak nepřišel nemilí dopis od ČKP.
Pokud hodláte v budoucnu řešit povinné ručení doporučuji zkusit srovnávač http://www.klik­pojisteni.cz/po­vinne-ruceni/ ušetřil jsem 3 500 Kč.

davidd05

Dekuji za ten odkaz ale porad jsem nenasel odpoved…
Chtel jsem se zeptat jak to mam udelat kdyz : koupil jsem si auto to je na me odhlasene ale ja uz jsem jej neprihlasil a chci jej prodat dale predem dekuji za odpovedi