kalichess

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali někdo nezná program na vytvoření virtuálního studia?

Používal jsem Green screen, ale ten mi nepřijde tak dobrý. Mohl byste mi někdo doporučit nějaký lepší program, kde se dá vytvořit perfektní virt, studio? Děkuji

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

to znamena udelat filmove efekty uz na hotovem zaznamu nebo v primem prenosu?

v prvnim pripade adobe after effects v kombinaci s adobe premiere, v druhem pripade takovy program neznam ale bude to dost narocny na hardware

Další odpovědi
Michal Kole

Asi Adobe Premiere za 20 tisíc