Nick13

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,na jaký jiný doklad si můžu vybrat výživné?!občan­ku,řidičák,kar­tu pojišťovny,to vše mám z

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,na jaký jiný doklad si můžu vybrat výživné?!občan­ku,řidičák,kar­tu pojišťovny,to vše mám ztracené.děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
badisko

pas…
musi tam byt fotka jinak se spise zeptejte na socialce ..esly nam to nemohou vydat na pokladne…ale to by jste musel pravdepodobne zajit s papirem od policie o strate obcanky na matriku a overit podpis…na poste nemate sanci…jak pisu uz jen ten pas
Doplňuji:
platny doklad je pouze ..obcansky prukaz…pas…a ridicak…karticka pojistovny..rodny list atd jsou vam houbelec platne ani papir od policie je vam k nicemu …

Další odpovědi
anonym

teoreticky by mal stačiť náhradný doklad totožnosti alebo svedectvo (koľkých, to neviem) doveryhodnych obcanov, že ste to vy.

badisko

este me napadla postacka …ale to by ji clovek musel znat a ona zase jeho jen si nejsem jistej esly pri prevzeti ..panezni castky neopisuje cislo obcanky…nevim no…