roaman

Je možné si vyřídit živnostenský list předem tak, aby vstoupil v platnost až za týden po vyřízení?

Dobrý den chtel bych se zeptat, jestli si můžu vyridit zivnostencky list uz tyden do předu děkuji

Upozornění: Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
mosoj

Předem čeho?

Registraci na živnostňáku si můžeš udělat kdykoliv i předem. Špatně je , když je to zadem.