Dobrý den , chtěl bych se zeptat jaké právní náležitosti by musel splňovat například stánek s občerstvením na vlastnim p

pozemku. děkuji

Odpovědi
bukaj

Zejména hygienické podmínky v souladu se zákonem o potravinách č. 110/1997 Sb.

Ke studiu doporučuji internet, poptat se známého,který provozuje stánek a nebo kontaktovat úřady, oni vám tam hlavu neutrhnou, ale určitě ochotně poradí co a jak.

Nicméně držím palce, dneska rozjíždět tohle bez praxe, to chce nervy a odhodlání!

elektrikář

Informace poskytne hygiena a živnostenský úřad