dobry den, chtel bych se zeptat jak…

jak se mam nebo spis o cem se mam bavit, kdyz jsem se starsima brachama nekde. Nebo treba s jejich kamosema atd… nevim o cem se mam bavit a jak to prekonat abych se normalne bavil. Oni mi porad rikaji ze jsem uslaplej atd..

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj. Je vidět, že jsi slušný kluk. Zřejmě Ti jde o to bavit se se staršími kluky, než jsi Ty sám. Můžu Tě ujistit, že nemáš důvod se před nimi ostýchat, taky jim kdysi bylo tolilk let, jako je teď Tobě. Pokud Tě nebaví věci, o kterých mluví, tak asi budeš společnou řeč s nimi hledat těžko. Když najdeš téma, které Tě zaujme, tak se určitě držet stranou nebudeš.
Třeba někdy zkus nanést něco,co Tě zajímá, a zeptej se kluků, co by Ti o tom řekli oni, jaký na to mají názor a podobně.
Největší problém s komunikací je, když si z ní začneš dělat problém Ty sám. Není k tomu důvod. Prostě se do ničeho nenuť, ono to tak nějak vyplyne ze situace samo.
A ať si říkají kluci cokoliv, buď sám sebou. Uvidíš, že se to brzy změní.

Další odpovědi
Drap

To ti asi těžkoporadíme. Neznáme ani tvůj věk, ani tvé zájmy, či zájmy tvých kamarádů. Buď sám sebou a časem se vše srovná.