Jarda65

Exekutor prodal část domu.Je možné proti tomuto napsat odvolání a hlavně jak?

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat.Exekutor prodal část domu.Je možné proti tomuto napsat odvolání a hlavně jak.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Není jasné, co to je část domu … Jde o podíl na domě (např. 1/2 atd.)? Potom je otázka, zda druhý spolumajitel využil svého předkupního práva … Každopádně pokud jde o povinného (dlužníka), pokud to nechal dojít až do prodeje, tak už asi obrana neexistuje, maximálně si může ohlídat, aby mu byl vyplacen případný přebytek výtěžku …

Další odpovědi
lota

Řekla bych, že podat odvolání jde vždycky. Třeba v případě, kdy ten prodej byl neoprávněný. Exekutoři často zacházejí až za hranice své moci. Sama bohužel poradit neumím, zkusila bych třeba online tuto poradnu: http://poradna­.aktualne.cz/ru­brika/exekuce-a-dluhy/

msi

To už nejde jak je to prodaný.