marekmichal1

Dobrý den chtěl bych poradit s automatickým naskakování oken.

Mám prohlížeč mozzila firefox. Skoušel jem prohledat celý pc antivirem a po dokončení je vysledek pořád stejný. Skoušel jsem nastaveni internetu i prohližeče, Ale žadný výsledek možna ještě horší.

Děkují za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Vypadá, že buď máte unesený prohlížeč nebo máte v počítači otravný bloatware (takové různé reklamní programy, co často nevědomky nainstalujete s nějakým programem).

Navrhuju, abyste si stáhl a spustil program AdwCleaner – ke stažení z http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Po spuštění klikněte na tlačítko Scan a po dokončení prohledávání rovnou na tlačítko Clean. Poté si program vyžádá restart počítače, který kliknutím na tlačítko OK potvrdíte.

Po restartu se obejví výpis – ten mi můžete pro jistotu poslat emailem na bedy zavináč outlook tečka cz

Další odpovědi
Hamon

A v cem je problem?

Majkl95

Zkus počkat na rádce Bedy :D on ti pomůže ;) já sem měl podobnej problém :)