Mauglin

Poradíte, kde se da sehnat v Ústí nad Labem suchý led?

Suchý Led

Dobrý den chtěl bych poradit kde se da sehnat suchý led v Ústí nad Labem děkuji

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nevím, ale našla jsem si to na internetu: Linde Gas, a.s., Hrbovická 155/14, 40001 Ústí nad Labem, Předlice, tel. +420 475 668 819.

Další odpovědi
Shoehardt

Tady mě to fakt baví :)

Není to tak dávno, co jsme se snažili dokázat, jestli Ústí nad Labem vůbec existuje a dnes už tam sháníme suchý led.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-schopni-mi-vedecky-dokazat-ze-existuje-usti-nad-labem