Dobrý den, chtěl..

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to s výživným pokud jsem mého otce nikdy neviděl,nikdy na mě nic neplatil,muj nevlastní otec si mě napsal na sebe a po dobu mých 20 let se o mě staral, já jsem se o tom, že mám pravého tátu jinde dozvěděl nedávno. Můžu po něm chtít výživné zpětně?
Děkuji za odpoved

Nejlepší odpověď
Sůwa

Nemůžeš, Tvůj nevlastní otec na sebe převzal všechny závazky, včetně výživného. Třeba v případě, že by se nevlastní otec s Tvou maminkou rozvedl, bude mít stále vůči Tobě vyživovací povinnost on

Další odpovědi
greycell

Ne! Respekt tvemu nevlastnímu tatovi.

teracora

Tak to těžko… musel by tě přiznat, pokud ho nemáš v Rodném listu a to by byl sám proti sobě :)
A buď rád, že jsi měl úplnou rodinu!!