leontýnka12

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné požádat o prominutí soud, který mi dal zákaz řízení na 26 měsíců?

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné požádat o prominutí soud, který mi dal zákaz řízení na 26 měsíců po uplynutí 13 ti měsíců řádného života , vím, že to není výkon trestu a podmínka se krátit nedá, pokud se o to dá soudce požádat kde a jakým způsobem prosím, nejsem žádný maniak ani nic podobného, jen jsem udělala chybu a hodně o tom přemýšlela a vím, že jsem udělala blbost a chci se ospravedlnit a dokázat, že jsem rozumná a mám všech pět pohromadě, děkuji za odpověď.

Odpovědi
sio

Zákaz řízení není podmínka, to jsou naprosto odlišné věci, můžete žádat po polovině. Nestálo by za to prostudovat alespoň ty zákony, které se vás týkají?