SofElis

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné obarvit (změnit barvu) celé polstrování kočárku? Díky za odpověď Věra

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné obarvit (změnit barvu) celé polstrování kočárku? Jak na to to nebo kam s tím? Všude jsem čettla o barvách do pračky, ale bojím se, že to nechtyne nebo udělám fleky a co pak :( prosím o radu. Díky za odpověď, zdraví Věra

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je polstrování pouze z bavlny, tak by to dobrou barvou neměl být problém. V případě , že se jedná o modernější materiály, tak se to zřejmě nepovede. Jediné ropzumné a jisté řešení je nechat zhotovit nové polstrování.

SofElis

Dobrý den a kde se dá nechat zhotovit nové polstrování?