Kris tyn

Dobrý den, chci se zeptat jaký máte názor na tablet goclever terra 70L ? U nás ve městě ho mají za 1500.

Tak se chci zeptat jestli to má smysl kupovat. Předem děkuji za oddpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Na netu je i za 1300…
A – „jestli to má smysl kupovat“???
No – snad máš nějakou představu,k čemu ti má sloužit, ne??? Jako podložka pod hrnec je dost drahý, ne???
:-O

Další odpovědi
krftwrk

Go clever je povestny tim, ze do 14ti dnu se tablet nejspis posere a v servisu bude klidne i 2 mesice. A pak se zase do 14ti dnu se zase neco pokazi…

Nebrat !!! Staci si precit recenze na heurece, pomer doporucuji x nedoporucuji je velice zalostny…