Dobrý den, chci se zeptat, jaký by mohl být trest za řízení auta pod vlivem alkoholu (cca 1,21 promile) a bez řidičáku

Nejlepší odpověď
Ella

úpřimně doufám, že doživotí…
bohužel v tomhle státě to tipuju tak na rok, možná podmínka.

Další odpovědi
pusinka50

já bych tě svázala do klubíčka a potopila na dno moře. Kvůli takovejm hejskům, jako ty, přichází denně o život několik nevinejch lidí. Doufám, že ti daj aspon rok natvrdo a pěkně mastnou pokutu.

Sůwa

Já bych to trestala doživotním odebráním řidičského oprávnění. Buď rád, že při takové nezodpovědnosti nepřišel nikdo k úrazu nebo o život.
Nepodmíněný trest ne, to bychom ho ještě museli živit. Kdysi můj kamarád přišel o řidičák, ale znovu sedl za volant a havaroval. Ke smrtelnému zranění nedošlo, ale na něj zřejmě dolehla tíha svědomí a „hodil si mašli“. Tak to je zas moc.

Drap

Kdybych rozhodoval já , tak navrhuji 15 až 20 let natvrdo a doživotní zákaz řídit cokoli

cukrar

anonyme, tento delikt bude projednávat soud, a ten není vázán předpisem 361/2000. Takže klidně může být trest nižší nežli za 0,9promile, ale taky sposta přitěžujících okolností…