pepi2202

Dobrý den, chci se zeptat co potřebuji umět a znát, když si budu chtít v budoucnu založit firmu. Modní firmu :)) Předem

co potřebuji umět a znát, když si budu chtít v budoucnu založit firmu. Modní firmu ?

Odpovědi
gesorge

Jako vždy máš dvě možnosti. 1) Mít cit pro módu,tzn střihy,matreri­ály,módní trendy,pak finance,účetnic­tví,jednání s úřady,výrobce látek,spoustu trpělivosti a tak bych mohl pokračovat ještě hodinu. Možnost 2) Nepotřebuješ vůbec nic z toho 🙂 Stačí Ti hodně peněz,odborníky si najmeš a firma bude na Tvé jméno. Si myslíš,že Gabriela Sabatini dělá parfémy sama ? 🙂 Že Jean-Paul Gaultier dělá návrhy sám ? Totální omyl. Oni jen řeknou tohle ano a to ne a možná připojí jedinou čárku k návrhu modelu,nebo pár miligramů nějaké esence. Móda je zvláštní věc – módní tvůrci se mohou mýlit, a mnozí to také dělají. Vždy se však najdou miliony žen, které za to zaplatí. Barbra Streisand.