Pavel Reindl

Když mi byl uložený za přečin trest odnětí svobody v délce 25 mesiců, jaká je promlčecí doba?

Dobrý den chci se zeptat byl mi uložen trest odnětí svobody v délce 25 mesicu za přečin.Jakaje tam promlčecí doba?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Mc Merkurion

@Rokio: … raději neraď !!! kecáš nesmysly !!!

http://zakony­.centrum.cz/tres­tni-zakonik/cast-1-hlava-5-dil-2-oddil-9-paragraf-94 >>> a ty si počti, když už se chceš vyhejbat trestu !!!

autacek

5 let, ale není to tak jednoduchý. Viz. par 94 TZ