Gihjy

Bolí odběr krve? Mám z něj strach.

Odběr krve

Upozornění.

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobry den chci se zeptat bolí odběr krve mam s toho strach děkuji za odpověd.

Vkládejte prosím otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Včera nebo předevčírem jste se ptal na to, zda bolí injekce při zubařském zákroku, dnes na injekci v souvislosti s odběrem krve.

Každý má jiný práh bolesti, záleží tedy na tom, jak bolest vnímá. Když mně injekce nebolí, pomůžu vám? Ošetření zubu není příjemné, opět vpich injekce je jako štipnutí, téměř je neregistruji, jen to, že začíná tvrdnout pusa.

Zkuste strach překonat, jsou horší věci než vpich injekce.

Záleží na tom, jak umí sestra injekcí píchnout. U ná sestra je šikovná, vpich injekce vůbec necítím.. Jde jen o štípnutí.

Další odpovědi
Brblal

Odběr krve nebolí, většinou to dělá sestra co se okamžitě trefí do žíly.

Horší je trhání zubů, ale i to lze znecitlivit, mají na to injekce.

Komu vadí pohled na krev (nebo pohled na jehlu), nemusí na to koukat, nic to není.

Dochy

Štípnutí, jinak nic. Podle mně vcelku pohoda. A zvládnul to i můj pětiletý svéhlavý syn, kterému sestřička nedokázala ani na třetí pokus napíchnout žílu (okolo byli všichni vyklepanější než ten kluk)