kolko

Pustí mého bratra, který je 40 dní ve vazbě a zažádal o podmínečné propuštění?

Dobry den, chci se optat, mam brachu ve vykonu trestu, dostal 80 hodin a on je neoddělal, tak dostal 80 dni, ale je furt na vazbě asi už 40 dni, ale požadal si o podminene propuštěni, tak se ptam, jestli ho pusti, když neni na lagru. Děkuji.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Protože to je krátká doba, je zcela jistě méně nákladné jej ponechat ve věznici, kde se vykonává vazba, než jej stěhovat do věznice (jak říkáš na lágr).
Co se týče podmíněného propuštění, o tom rozhoduje soud a umístění v typu věznice nemá na to žádný vliv.

Další odpovědi
ivzez

Podle mne není podmínečné propuštění moc pravděpodobné.

Hans51

ivzez, máte pravdu. Pokud neodpracoval (pouhých) 80 dní, určitě tím nevzbudí důvěru pro podmínečné propuštění.