šarm

Dobry den,chci podat žadost o uděleni českeho občanstvi, musim přiložit umrtni list zemřeleho otce?

Dobry den, jsem občanka Ukrajiny, žiji v ČR 12 let,moje rodina proživa na Ukrajině, chci podat žadost o uděleni českeho občanstvi, jelikož musim podat informace o svych rodičech, před 6 lety zemřel muj otec, musim přiložit k dokumentum umrtni list zemřeleho otce ? Děkuji za vaše odpověd.

Odpovědi
Syd

Řekla bych že jo, ale tady vám nikdo fundovaně neodpoví. Zeptejte se tady:
http://www.mvcr­.cz/clanek/ude­leni-statniho-obcanstvi-ceske-republiky.aspx
„Kde získáte bližší informace
Další informace na žádost podají krajské úřady (v Praze úřady městských částí a Magistrát hlavního města Prahy, v Brně, Ostravě a Plzni magistráty těchto měst) nebo Oddělení státního občanství a matrik odboru všeobecné správy Ministerstva vnitra, Náměstí Hrdinů 3, 140 21, Praha 4, a to buď písemně na uvedené adrese, telefonicky na telefonním čísle 974 817 438 nebo i elektronickou poštou: obcanmat@mvcr.cz, nebo bezuchova@mvcr.cz.“

www

Vše nadeš zde

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=%C5%B­Eadost+o+ud%C4%9B­leni+%C4%8Des­keho+ob%C4%8Dan­stvi&client=ms-opera-mini&channel=new&sky=­mrdr&redir_es­c=&hl=cs&