smoulinkaq

Dobrý den chci obnovit nokiu N95 8KB Ale neznam ten kod krabici jsem nedostalá na lince 02 mi ho neřekli prosim poradte

Odpovědi
Bedy

Holka, co s tím mobilem pořád děláte… Nechcete ho raději odnést do servisu? Mám dost velké obavy o ten mobil.

Výchozí bezepčnosntí kód je 12345 u Nokii. Pokud to ten kód 12345 nebere, tak zkuste použít tuto kalkulačku, která se Vám pokusí vykalkulovat univerzální odblokovací kód – http://lur.nu/no­kia_mastercode/se­curity_code.php

anonym

Jen doplňuji. Když zadáte 3krát nesprávný kód, další pokus o správný můžete až po asi 60ti minutách.