Majka94

Dnes mi prislo tak divne. Vypila som si kavu a znicoho nic ma normalne vyplo. Cim to moze byť?

Dobry den chcem sa opytat.Dnes mi prislo tak divne.Vypila som si kavu a znicoho nic ma normalne vyplo.cim to moze bit

Nebolo to hned ale po takej hodine a pol..pila som dostatok vody nato ale uplne blby pocit.. az ma to vylakalo.Ja nepijem kavu,malo kedy si dam..poradte mi mam strach z coho to moze bit ..mala dom kus stazenie dychania a nevolnost..uplne ma to vydesilo

Odpovědi
Drap

Osobně bych doporučoval změřit tlak. Nemusí to být vůbec od kávy, ale může být spousta jiných příčin, únava , teplo, náhlá náhodná indispozice.

ivzez

Nevíme a přes internet to ani nemůže nikdo zjistit.
Zajděte si zítra k lékaři.
Nemusí to být nic vážného, ale může jít i o příznak
něčeho, co přes internet nikdo nepozná.

yuko

Kava Vam nedela dobre, tak ji proste nepijte.

Zdroj: http://globe24­.cz/revue/34901-kava-a-kofein-jak-pusobi-na-lidske-telo