Krčálek

Dobrý den, byla někdy v seriálu Simpsonovi zmíněna česká republika?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Našla jsem toto:

Samotná ČR nebyla v seriálu (alespoň zatím) nikdy zmíněna. Ale v seriálu (v epizodě Akta S) se alespoň objevilo české pivo Budweiser a v 18. sérii klaun Krusty mluvil o pražském Golemu, kterému byl zasvěcen celý jeden příběh ve Speciálním čarodějnickém díle.

Zdroj: http://www.sim­psonovi.net/sim­psomix/otazky

Další odpovědi
Larissa

Myslím, že ano…

terry

Určitě ano. Několikrát. Jen si nevybavuji, v kterém díle.
A nevím, jestli to je práce dabérů, nebo autorů Simps.