Pavelek

Dobrý den,budu vyšetřován,protože jsem způsobil nehodu pod vlivem alkoholu,může se zaměstnavatel nějakým způsobem

Dozvědět o tomto,třeba jestli si soud vyžaduje z práce nějaké potvrzení

Odpovědi
hapiky

Pokud bude vyšetřovatel nebo soud potřebovat nějaké speciální důkazy v souvislosti s nehodou, tak ano. Pokud bude tzv. vše jasné, není důvod. To se dělalo za socíku. Většinou se ale zaměstnavatel stejně vše doví, takové zprávy se šíří rychlosti světla.

Kazatel

No, dozvědět se to může, ale na funkci rostlináře to nebude mít vliv. Tedy pochopitelně pokud byste pozbyl možnost řídit motorová vozidla a daná schopnost
byla pro výkon vaší profese nezbytná, musel byste to oznámit zaměstnavateli sám.

Drap

Ano, je celá řada způsobů jak se to zaměstnavatel může dozvědět.