Wortygen

Chtěl bych dělat dobrovolného hasiče. Jaké vzdělání na to potřebuji?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Žádné.

Další odpovědi
suaeda

Speciální vzdělání pro zájmovou činnost dobrovolného hasiče není třeba žádné. Trochu jiné to je, když je jednotka PO zařazena v poplachovém plánu (tzn. je výjezdová třeba jen na území své obce) tak pak můžou mít potřeby např. na řidičský průkaz na náklaďák a můžou se dělat se různé kurzy na práci s motorovou pilou, vůdce malého plavidla, strojníka ad.

Lamalam

Dobrovolný hasič není profese, to je zájmové sdružení, žádné školy na to nepotřebuješ. Do svazu chovatelů králíků tě také přijmou bez chovatelské školy.

Drap

Žádné, přihlásit se u nejbližší jednotky.